چهارمحال و بختیاری
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار مدیرکل با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد
1398/05/12

مدیرکل و کارکنان دیوان محاسبات استان چهار محال و بختیاری با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد دیدار نمودند. در این دیدار صمیمی در محل نمازخانه مصلای شهرکرد، نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان دیوان محاسبات استان، با تاکید بر حساسیت کار نظارت و امر حسابرسی توصیه نمودند که در جهت برقراری سلامت کاری و انضباط اقتصادی در دستگاه های اجرایی همت گمارند و افزودند: امر پیشگیری از بروز تخلفات راهکار بهتری بوده و بایستی دیوان محاسبات این مهم را سرلوحه کار خود قرار دهد، البته برخورد با متخلفین مالی و کسانی که بیت المال را حیف و میل می کنند بایستی با جدیت صورت پذیرد.
پیش از سخنان امام جمعه شهر کرد، آقای نوروزنژاد مدیرکل دیوان محاسبات استان به تشریح اهداف و وظایف دیوان در راستای شعار محوری این سازمان یعنی «نظارت مستمر پیشگیرانه، هدایتگرانه و مقتدرانه» پرداخت. ایشان همچنین به مشکلات و مسائل موجود بر سر راه نظارت مالی در دستگاه های اجرایی، سعی و تلاش کارکنان این مجموعه در برطرف نمودن آنها اشاره نمود.گفتنی است که کارکنان دیوان محاسبات استان نماز ظهر و عصر را به امامت حاج آقای نکونام برگزار نمودند.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۲ خرداد
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/